Home » Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

by SaglikGuze
Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Muhteşem coğrafyaya sahip olan Kapadokya için havaalanı transferi önemli bir konudur. Kapadokya havaalanı transferi için fiyat 110 TL dir. Havaalanında kaptanlarımız sizleri karşılayacak ve alanda beklemeden otellerinize yola koyulacaksınız. Sizleri otelinize kadar bırakmaktayız. 18 kişilik shuttle transfer araçlarımız ile servisiniz yapılmaktadır. Göreme, Ürgüp, Uçhisar, Avanos, Ortahisar bölgelerine transferiniz yapılacaktır.

WhatsApp üzerinden +90 532 453 03 63 ten bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yada rezervasyon için bizleri arayabilirsiniz. Aramak için +90 532 453 03 63.

Kapadokya Havaalanı Transfer Fiyatları

Transfer fiyatlarımız kişi başıdır. Aşağıdaki lokasyonlara transferlerimiz bulunmakta ve fiyatları yanlarında yazmaktadır.

Kapadokya Ürgüp Transferi 110 TL Kapadokya Göreme Transferi 110 TL Kapadokya Avanos Transferi 110 TL Kapadokya Uçhisar Transferi 110 TL Kapadokya Ortahisar Transferi 110 TL Kapadokya Mustafapaşa Transferi 140 TL

Fiyatlarımız yukarıda yazdığımız gibidir. Kapadokya bölgesinin neredeyse her alanına transfer hizmeti sunmaktayız.

Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Kapadokya Havaalanı Shuttle Transferi

Kapadokya havaalanı için geldiğinizde shuttle transfer hizmetimiz Mercedes Sprinter ve Ford marka arabalar ile yapılmaktadır. Araçlarımız 18 kişliktir ve özel olarak dizayn edilmiş arka kısmında bagaj alanı bulunmaktadır. Kayseri ve Nevşehir havaalanından dışarı çıktığınızda kaptanlarımız sizleri kapıda beklemektedir. Bagaj alanından dışarı çıkarken elinde kağıt ile sizleri karşılayacaktır. Kağıt üzerinde sizlerin ismi yazacak ve kapıdan çıktığınız andan itibaren karşılanacaksınız. Herhangi bir durumda telefon ile hemen bizleri arayabilirsiniz.

Shuttle hizmetimiz Kapadokya’ nın tüm bölgesine yapılmaktadır. Özellikle otellerinizin olduğu her bölgeye transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Örnek olarak belirtmek gerekirse; Nevşehir ve Kayseri Havaalanlarından Ürgüp, Ortahisar, Mustafapaşa, İbrahimpaşa, Göreme, Avanos, Uçhisar ve Nevşehir merkeze transferlerimiz bulunmaktadır. Özellikle transfer hizmetimizi öğrenmek istiyorsanız bize uçuş kodunuzu belirtmeniz yeterlidir. Uçuş kodunuz ve gideceğiniz otel, bölge bilgisi ile isim soy isim bizlere yeterlidir.

Kapadokya Havaalanı Transfer Süreleri Nedir ?

Transfer shuttle hizmetimiz her bölgeye farklı süreler ile ulaşmaktadır. Eğer Kayseri havaalanından geliyorsanız ilk olarak servis araçlarımız Ürgüp bölgesine uğrayacaktır. Ürgüp’ te otel ve merkezi konumdaki lokasyonlara misafirlerimiz bırakılacaktır. Kayseri havaalanı Ürgüp transferi süresi 45 dakikadır.

Sonrasında Göreme veya Ortahisar’ a doğru devam edecektir. Araçtaki misafirlerimizin konakladığı lokasyona göre ya ilk olarak Ortahisar’ a yada Göremeye doğru yola çıkacaktır. Kayseri hava limanı ile Ortahisar ulaşımı süre olarak ortalama 1 saat – 1 saat 15 dakika arasında sürmektedir.

Aynı şekilde eğer Ürgüp sonrasında Göreme’ ye gidecekseniz eğer ortalama süremiz 1 saat 15 dakika 1 saat 30 dakika arasındadır. Shuttle transfer araçlarımız sizleri otelinize kadar bırakmaktadır.

Göreme sonrasında ise; Ya Kapadokya’ nın Uçhisar bölgesine yada Avanos bölgesine gidilecektir. Bu lokasyonlara ve otellerinize sizleri bıraktıktan sonra ise son durağımız Nevşehir merkezdir. Kayseri havaalanından gelen misafirlerimiz son olarak Nevşehir merkeze gidecektir. Özellikle 2000 evler, Nissara Avm, Üniversite, Forum Kapadokya noktalarına uğramaktayız.

Kapadokya havaalanı transferi için bir başka firma bilgisine bakabilirsiniz.

Kapadokya Havaalanı Yolcu Transferi Karşılaması Nasıl Olmaktadır ?

Siz misafirlerimiz transfer rezervasyonu için bizleri aradığında ilk önce sizlerden uçuş kodu istemekteyiz. Yolcu transfer araçlarımız belirli saatlerde transfer hizmeti sunmamaktadır. Transfer araçlarımız tamamen siz misafirlerimizin uçağına transfer yapmaktadır. Yani bizler direk sizin uçağınıza servis hizmeti sunmaktayız. Havaalanında başka uçakları beklemiyorsunuz. Yada kalkış saatini beklemiyorsunuz. Yolcularımızı uçaktan aldıktan sonrasında direk Kapadokya Bölgesi’ ne yola koyuluyoruz.

Kapadokya havaalanı transferi için alana indikten sonra ilk durağınız bagaj alanı olacaktır. Zaten ufak bir havaalanı olduğundan bagaj alanından çıkınca direk kapıya doğru yöneleceksiniz. Kapının hemen önünde kaptanlarımız sizleri isminiz ile karşılayacaktır. Ellerinde kağıt ve o kağıtlarda sizlerin adı yazılı olacaktır. Sizi hemen kapının önünde karşıladıktan sonra araçlarımıza gideceksiniz. Eğer adınızı göremediyseniz bizi hemen arayabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeden ayrılmanıza gerek yok. Bizler sizi havaalanının önünden alacağız.

Kapadokya bölgesindeki diğer aktiviteler için tıklayabilirsiniz. Kapadokya atv turu için sayfamıza bakabilirsiniz.

Related Articles