Home » Kapadokya Klasik Araba Turu

Kapadokya Klasik Araba Turu

by SaglikGuze
kapadokya klasik araba turu

Kapadokya klasik araba turu ile bambaşka bir aktivite sizleri bekliyor. Klasik araba turlarımız 2 saat sürmektedir. Ancak klasik arabalarımız 2 saat boyunca yolda gitmemektedir yani normal araç kiralama gibi bir kiralama sistemi değildir. Tur şeklinde yapılır. Şoförümüz sizi otelden ya da acentamızın önünden alarak Göreme bölgesinde yer alan Aşk ve Gül vadisine götürür. Vadiler içinde arabayı fotoğraf çekimleri için en uygun ve en güzel manzaralara sahip olan noktalara park eder. Klasik araba turu sırasında misafirlerimizin klasik araçlarımızı kullanmaları maalesef mümkün değildir bunun nedeni araçlarımızın ortalama 60-70 yaşında olmasından dolayı kullanmak için özel bir tecrübe gerekmesidir. Kapadokya klasik araba turu fiyatları 2023 yılı için araç başına 80 EURO olarak belirlenmiştir.

Kapadokya klasik araba turu rezervasyonlarınızı bizi arayarak yapabilirsiniz. Numaramız:+90 541 632 69 68

Ayrıca dilerseniz Whatsapp üzerinde de yazarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Whatsapp numaramız:+90 541 632 69 68

Kapadokya özel günlerini değerlendirmek isteyenler ve güzel bir tatil geçirmek isteyenlerin yıl boyunca tercih ettiği yerler arasındadır. Kapadokya’da yaz ve kış ayrı ayrı güzellikte olup, mevsim fark etmeksizin yerli ve yabancı turistlerin tercihleri arasındadır. Çünkü Kapadokya, gelen misafirlerine görsel şölen sunmada oldukça cömert davranıyor. Kışın beyaz battaniyesini üzerine çekmiş gibi görünen peri bacaları eşliğinde harika fotoğraflar çekinebilir; yazın ise ışıklarını esirgemeyen güneşin doğarken ve batarken oluşturduğu ambiyans eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz

Kapadokya sahip olduğu tarihi ve beşeri güzelliklerinin yanı sıra birçok etkinlik ve aktiviteyi de gelenlere sunuyor. Bu aktiviteler sayesinde Kapadokya’yı enine boyuna gezebilir harika fotoğrafalar çekebilir ve güzel bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Atv turları, jeep safari turları gibi doğa aktiviteleri aksiyon severler için vazgeçilmez olurken; nostaljiden vazgeçemeyenler için de at turları, deve turları ve klasik araba turları harika bir seçenek oluyor.

kapadokya klasik araba turu

kapadokya klasik araba turu

Kapadokya Klasik Araba Turu Hakkında

Kapadokya klasik araba turu ile kendinizi şoförümüzün size çizeceği rotaya bırakın. Klasik arabalarda saçlarınız rüzgârda uçuşurken peri bacalarının arasında Kapadokya’yı keşfetmek sizlere harika bir deneyim katacaktır. Kapadokya klasik araba turu etkinliğine katılmak istediğinizde firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yaklaşık 10 farklı klasik Amerikan araba seçeneklerimizden istediğiniz araçla tura başlayabilirsiniz.

Tur öncesinde belirlenen saatte firma araçlarımız sizleri otelinizden alarak bu macera dolu yolculuk başlamış oluyor. Otelinizin uzaklığı sizin hangi araçla alınacağınızı belirliyor. Oteliniz Göreme’de ise klasik araçlarımızla sizleri alırken; oteliniz daha uzak bir lokasyonda bulunuyorsa transfer araçlarımızla sizleri alıp acentamızda toplanıyoruz. Daha sonra tur başlamış oluyor.

Kapadokya klasik araba turu hizmetimiz özellikle sabah saatlerinde ve akşam saatlerinde yoğun oluyor. Çünkü rotamızın ilk durağı Rose Vadisidir. Rose Vadisi balon turlarının yapıldığı vadidir. İlk durağımızda balonların kalkış için hazırlıklarını izleyebilir ve oluşan manzarayı ölümsüzleştirebilirsiniz. Burası güneşin ilk ışıklarıyla birlikte yükselen rengârenk balonların arasında klasik bir arabayla birbirinden güzel pozlar vermeniz için en ideal yerlerden birisidir.

Gün batımı araba turlarında da Kapadokya ve güneşin kızıllığındaki atmosfer harika bir ortam oluşturmaktadır. Bol bol fotoğraf çekmek için harika bir fırsat sizleri bekliyor

Klasik araba turu toplamda 2 saat sürer. Bu tur seçeneği sizin birçok özel anlarınıza şahitlik edebilir. Özellikle farklı bir evlilik teklifi etmek isterseniz veya balayına geldiğinizde farklı bir aktivite yapmak isterseniz klasik araba turu sizin için harika bir seçenek olacaktır. Kapadokya klasik araba turu her ne kadar gün doğumu ve gün batımı saatlerinde yoğun olsa da günün her saati bu tura katılabilirsiniz.

Bu turumuz Kapadokya’nın egzotik havasıyla özdeşleşen bir seçenek olduğu için özel günlerinize veya tatillerinize farklı bir hava katacaktır. Sizlerin isteklerine göre araçlarımıza içecek, balon, şampanya, şark sofrası gibi detayları da dahil edebiliyoruz. Bunun için önceden firmamızla iletişime geçmeli ve özel bir etkinlik düzenleyecekseniz bilgilendirmelisiniz. Oluşturulan konseptler ve Kapadokya manzarası birbirinden güzel fotoğrafalar çekmeniz için harika bir imkan sağlıyor.

Toplamda 2 saat süren Kapadokya klasik araba turu seçeneğinin ilk durağı Rose Vadisidir. Ardından Aşk Vadisine doğru yola çıkılır. Burada kalp şeklindeki salıncaklarda kendinizi boşluğa bırakabilirsiniz.

Kapadokya’nın her yeri birebirinden güzel fotoğraflar çekmeniz için doğal bir stüdyodur. Kapadokya Klasik araba turumuz sizleri Kapadokya’nın birbirinden güzel vadilerini keşfe çıkarmak ve retro fotoğraflar çekmek için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca bu turumuzda sizlerin isteğine göre tur araçlarımızı süsleyebilir, araba konseptli fotoğraflarınızı çeşitlendirmek adına meyve tabakları, sark sofraları, yöresel kıyafetler de temin edilmektedir.

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

Kapadokya klasik araba turu hizmetimiz toplam 2 saat sürer. Ancak sizin özel tercihlerinize göre saatlerde azaltma veya artırma yapabiliriz. Klasik araba turundaki yoğunluğumuz sabah ve akşam turlarında artmaktadır. Eğer özel bir planınız olacaksa önceden bizimle irtibata geçerek süresi ve gerekli ekipmanlar konusunda tur detaylarımızı netleştirmeliyiz. Kapadokya Klasik araba tur fiyatı 80 EURO olarak belirlenmiştir. Yoğun dönemlere artan talepten dolayı erken rezervasyon yaptırmalısınız. Ayrıca dilerseniz kapadokya atv turu fiyatları 2023 hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Klasik araba turu rezervasyonlarınızı bizi arayarak yapabilirsiniz. Numaramız:+90 541 632 69 68

Ayrıca dilerseniz Whatsapp üzerinde de yazarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Whatsapp numaramız:+90 541 632 69 68

Related Articles