Home » Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Hülya Çağatay – Kimdir

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Hülya Çağatay – Kimdir

by SaglikGuze
diyetisyen hülya çağatay

1981 Rize doğumlu Hülya Çağatay kendisine kariyer olarak seçtiği Beslenme ve Diyetetik Uzmanlığına Başkent Üniversitesi’nden 2005’te mezun olarak başladı.

Hülya Çağatay 1891 yılında Rize’de doğmuştur ve kendisine kariyer olarak seçtiği Beslenme ve Diyetetik Uzmanlığına ise 2005 yılında Başkent Üniversitesi’nden mezun olarak başlamıştır.

Hülya Çağatay kariyerindeki ilk görevine İstanbul Alman Hastanesi’nde klinik diyetisyen ve obezite danışmanlığı ile başlamıştır. 2007 ile 2010 yılları arasında Este World’de yönetici diyetisyen olarak çalışmaya devam eden Hülya Çağatay 2008 yılında ayrıca Medikal Park Göztepe Hastanesi’nde Prof. Dr. Erkan Topuz ile birlikte alternatif ve tamamlayıcı tıp üzerine çalışmalar yürütmüştür. Daha sonra ise Hülya Çağatay 2012 yılında kendi “Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlığı’nı İstanbul, Bağdat Caddesi’nde kurmuştur.

Bu süreç içerisinde TV programlarına uzman olarak katıldı ve 2010 yılında Ülke TV’de ” Mutlu Yaşam ” adlı TV programını sunmuştur.

Hülya Çağatay Hakkında – Kimdir ?

Hülya Çağatay sürekli gelişime inanan birisi olarak 2013 yılında NLP ve Yaşam koçluğu eğitimi almıştır. Halen nefes terapisi ve diyet / beslenme danışmanlığını birleştirerek kendisine özgün bir tarz ve teknik ile dalında başarılı sonuçlara imza atmaktadır.
Beslenmenin davranışsal değişiklikler üzerinde kurulu olduğunu belirten ve vurgulayan bir yaklaşım ile danışmanlarını daha mutlu olacakları ve mutlu olarak kalabilecekleri yaşam değişikliğini sağlamada öncü olarak onlara yol arkadaşlığı yapabilme olduğunu kaydetmektedir

Başarabiliriz

Tamda hayal ettiğin yaşam için tanışalım!